de ani Fără Frică...

Publicat 01 Sep 2008 | Reactualizat 30 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

Tehnician Electronist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare tehnice.
Experienta in actionari electropneumatice.
Cunostinte PLC (Simatic, Step 7)
Cunostinte bune de operare PC
Cunostintele de limba engleza si germana constituie un avantaj.
Spirit de echipa, abilitati de comunicare, capacitate de organizare, simtul raspunderii, capacitate de analiza si sinteza, orientare spre rezolvarea provblemelor

Descrierea jobului

Intretinerea preventiva si reparatii curente de natura electrica, electronica si electromecanica.

Beneficii

Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, cu perspective de dezvoltare profesionala;
Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale;
Pachet salarial motivant corelat cu experienta si abilitatile fiecarui candidat.

Cu mai mult de 66000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 13 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale.
TRW Romania si-a inceput activitatea in 2004 si are in prezent peste 2300de angajati in 5 locatii: Timisoara, Oravita, Lupeni, Resita, Deta.
Locatia din Timisoara produce volane si module de airbag si numara peste 1600 de angajati.
Clientii nostri sunt companii renumite din domeniul automobilelor: Mercedes, BMW, Volkswagen, Porsche, Fiat, Renault, Iveco etc
www.trwauto.com

Expirat
Tehnician Electronist  -  TRW Automotive

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles