de ani Fără Frică...

Publicat 30 Iun 2008 | Reactualizat 29 Iul 2008 | Expiră 31 Iul 2008

Tehnician electronist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii tehnice (studiile universitare constituie un avantaj);
- Minim 2 ani experienţă in productie, preferabil in aplicatii industriale;
- Experienta in sisteme industriale de automatizare (PLC constituie un avantaj);
- Foarte bune capacitati analitice, conceptuala si orientare catre indeplinirea obiectivelor;
- Spirit de echipa;
- Limba engleza mediu si cunostinte operare PC – MS Office .

Descrierea jobului

- Asigurarea intretinerii echipamentelor electronice, in conformitate cu procedurile in vigoare;
- Realizarea tuturor activităţilor de interventie menite sa elimine oprirea echipamentelor;
- Monitorizarea starii echipamentelor si a stocului de piese de schimb si luarea masurilor corective daca este cazul;
- Participarea la instalarea, demontarea si relocarea noilor echipamente in concordanta cu programul si documentatia in vigoare.

Companie multinationala producatoare de tigari, mediu de lucru profesional, acces la tehnologii de lucru avansate. Compania este situata in Bucuresti, se asigura transport.

Expirat
Tehnician electronist  -  PROFESSIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles