Tehnician Electronist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • experienta in domeniul electronicii
  • experienta in reparatii UPS constituie un mare avantaj
  • meticulozitate si simtul responsabilitatii
  • disponibilitatea de a participa la cursuri de perfectionare puse la dispozitie de companie
  • dorinta de a fi la curent cu ultimele tehnologii in domeniu si capacitatea de a le implementa in practica
  • capacitatea de a identifica spontan esenta unor probleme tehnice
  • permis de conducere B2 reprezinta un avantaj (dar nu este necesar)

Descrierea jobului

  • identificarea componentelor defecte si diagnosticarea UPS-urilor nefunctionale
  • reparatia placilor de control, placilor de baza si a altor placi electronice UPS la nivel de componente
  • inlocuire acumulatori in UPS-uri
  • reparatiile pot fi efectuate la sediul nostru din Bucuresti si ocazional on site, in locatia clientului
  • reparatii UPS-uri si stabilizatoare de tensiune multibrand la nivel de componente
www.serviceups.globstar.ro

Import si distributie baterii, acumulatori, lanterne, incarcatoare, alimentatoare, prelungitoare, transformatoare, stabilizatoare, UPS-uri, Grupuri Generatoare, CD/DVD/Bluray, banda electroizolanta, becuri LED/economice/speciale, cablu UTP/FTP/coaxial/incendiu, sprayuri tehnice etc

Avem peste 27 ani de experienta.

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos