Publicat 08 Iul 2019 | Expiră 08 Aug 2019

TEHNICIAN ELECTRONIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cautam persoane cu experienta in domeniul de intretinere si reparatii echipamente electronice;
- Cunostinte si experienta in utilizarea sculelor si a dispozitivelor de lucru, a aparatelor de masura si control specifce activitatii; folosirea lor corecta, eficienta si in deplina siguranta;
- Cunostinte PC de baza(pe platforme Windows si MAC OS) precum si a programelor standard din familia Office;
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- Absolvent de liceu tehnic sau facultate tehnica finalizata;
- Responsabil, corect, comunicativ si interesat de domeniul electronicii;
- Adaptabil, receptiv, creativ, capabil de a invata si de a dobandi repede cunostinte noi;
- Curiozitate, rigoare, implicare, dinamism;
- Permis de conducere si experienta in condus minim 2 ani.

Descrierea jobului

- Operatiuni de reparare si intretinere aparatura de tip slot machine;
- Mentenanta tehnica periodica;
- Interventia la nivel hardware si software;
- Respectarea termenelor limita.

Oferim:
- Perioada de training si acomodare;
- Oportunitati de invatare;
- Salariu atractiv si competitiv pe piata;
- Sistem de bonusare in functie de performante;
- Tichete de masa;
- Echipa tanara si dinamica;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Companie in plina dezvoltare.

With an international experience of 20 years, WINBET became shortly the most successful chain of gaming clubs in Eastern and Central Europe. We are present in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania and Romania.

Winbet represents a chain of 7 gaming halls in Romania, the most recent of them opened in 2018. Present in Romania since 2007, Winbet is one of the most prestigeous gaming halls on the market.

Expirat
TEHNICIAN ELECTRONIST  -  SC NIKO GROUP COM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles