Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Tehnician Electronist Service

LIGHTEM DIGITAL S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare in domeniul electronicii sau intr-un domeniu tehnic relevant reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte solide de electronica si capacitatea de a citi si interpreta scheme electronice;
  • Abilitati de rezolvare a problemelor si de luare a deciziilor rapide;
  • Abilitati de comunicare excelente si capacitatea de a lucra eficient in echipa;
  • Limba engleza constituie un avantaj;
  • Cunostinte operare PC (Windows OS);
  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Cautam un Tehnician Electronist Service dedicat si pasionat pentru a se alatura echipei noastre. In aceasta pozitie, vei fi responsabil ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de diagnosticarea, repararea si intretinerea echipamentelor electronice, asigurandu-te ca toate echipamentele functioneaza la cele mai inalte standarde.

Responsabilitati:
  • Diagnosticarea si repararea defectiunilor echipamentelor electronice.
  • Efectuarea de teste si verificari periodice pentru a asigura functionarea optima a echipamentelor.
  • Oferirea de suport tehnic clientilor, atat telefonic cat si la sediul acestora.
  • Documentarea si raportarea interventiilor efectuate.

Beneficii:
  • Mediu de lucru dinamic si profesionist.
  • Program flexibil( full time/ part time)
  • Echipament de lucru si unelte necesare asigurate de companie.
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala

Daca esti pasionat de electronica si doresti sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti, te invitam sa aplici trimitand CV-ul tau.

Activitatea principala a Lightem Digital SRL consta in comercializarea de echipamente pentru semnalizare digitala de tip totem digital, info kiosk, mese interactive, ecrane publicitare si solutii software CMS pentru Digital Signage necesare pentru aceste echipamente, dedicate atat instalarii in interior, cat si in exterior.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 15 Iul. 2024 Expiră 17 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.