Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 12 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Tehnician Electronist Jocuri de Noroc

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* Energic si independent;
* Dinamic, deschis si comunicativ;
* Orientat catre rezultate;
* Organizat, punctual si dornic sa invete.

Descrierea jobului

* Sa asigure reparatiile aparatelor de tip slot-machine;
* Cunostiinte IT;
* Retelistica;
* Depanarea componentelor electronice, monitoarelor, surselor, etc.;

SC CLUB KING SRL detine o retea extinsa de puncte de lucru atat in Capitala cat si in tara! Suntem o echipa tanara si dinamica, care ofera sanse reale de promovare si dezvoltare profesionala. In cei 15 ani de experienta pe piata profesionala am devenit mai puternici si mai stabili, astfel ne-am asigurat un viitor in care ne vom extinde si ne vom mari echipa!

Expirat
Tehnician Electronist Jocuri de Noroc  -  SC CLUB KING SRL