Tehnician electronic

RANDSTAD ROMANIA SRL - 100 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Este necesară o experienţă de un (1) an
  • Cunoștințe de nivel mediu de electrică și electronică
  • Cunoștințe de bază ale proceselor de producție
  • Cunoștințe de bază ale standardelor de execuție
  • Indemanare si precizie in utilizarea sculelor de mana
  • Cunoştinţe de utilizare PC- nivel independent ( ex: căutare informaţii pe internet, redactare in word, deschidere adresa de e-mail, etc.)
  • Limba engleza nivel incepator

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Asamblare și dezasamblare dispozitive medicale, destinate pentru uz personal
  • Detecteză defecțiuni la nivel de asamblare/sistem la produse și componente.
  • Realizează mentenanța preventivă a echipamentelor și sistemelor de test.
  • Oferă asistență în analizarea cauzelor primare ale defecțiunilor testelor și produselor, oferă suport echipei de ingineri de test
  • Isi insuseste si respecta cerintele standardelor prevazute in procedurile si instructiunile specifice fiecarui domeniu
Beneficii:
  • Salariu fix + sporuri
  • Tichete de masă – 20 Ron/zi lucrata
  • Transportul asigurat de companie
  • Relocare pentru persoanele care nu locuiesc in judetul Bihor
  • Al 13-lea salariu
  • Concediu: 22 zile/an
  • Asigurare de sanatate privata
  • Abonament sala fitness
  • Acces la programe de training.

Randstad is specialized in solutions in the field of flexible work and human resources services. Our services range from regular temporary staffing and permanent placements to in-house, professionals, search & selection, and HR Solutions.

The Randstad Group is one of the leading HR services providers in the world, with top-three positions in Argentina, Belgium & Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland, the UK, and the United States as well as major positions in Australia and Japan.

In 2015, Randstad had approximately 29,750 corporate employees and around 4,473 branches and in-house locations in 39 countries around the world. Randstad generated revenue of € 19.2 billion in 2015. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands.

Randstad Holding NV is listed on the NYSE Euronext Amsterdam, where options for stocks in Randstad are also traded. For more information see www.randstad.com.

Telephone: 0249/421576(Slatina) ; 0213/365253(Bucharest)

www.randstad/.ro / recruiting@randstad.ro

Publicat 24 iun. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos