Publicat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Tehnician electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/ profesionale tehnice
Calificare in domeniu
Experienta intr-un post similar
Experienta in industria automotive (avantaj)
Cunostinte pachet Office
Disponibilitatea de a lucra in schimburi
Engleza - nivel mediu (constituie avantaj)

Descrierea jobului

Depanarea si punerea in functiune a echipamentelor destinate proceselor de productie;
Urmarirea si optimizarea programului de lucru al utilajelor;
Asigurarea derularii reviziilor periodice ale echipamentelor de productie;
Verificarea si mentinerea starii de functionare a utilajelor;
Participarea la cresterea nivelului de competenta a echipei de intretinere, in ceea ce priveste echipamentele complex automatizate si cu roboti;
Ajuta la optimizarea activitatiilor de intretinere corectiva si preventiva;

Beneficii:
- posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
- pachet salarial & beneficii (asigurare privata sanatate, cantina, transport, diverse reduceri);
- tichete de masa de 15 Ron;
- prime atractive in functie de performanta;

Descrierea companiei

Are you auto-motivated? Welcome!

Continental develops intelligent technologies for transporting people and their goods. As a reliable partner, the international automotive supplier, tire manufacturer, and industrial partner provides sustainable, safe, comfortable, individual, and affordable solutions. In 2015, the corporation generated sales of €39.2 billion with its five divisions, Chassis & Safety, Interior, Powertrain, Tires, and ContiTech. Continental employs more than 208,000 people in 55 countries.

We want you at our facility in Timisoara!

Expirat
Tehnician electromecanic  -  CONTITECH ROMANIA SRL