Publicat 12 Apr 2019 | Reactualizat 10 Mai 2019 | Expiră 13 Mai 2019

Tehnician electromecanic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Participare la activitati de service, intretinere si reparatii utilaje, in conformitate cu normele tehnice;
Cunostinte despre motoare termice (demontare, montare, functionare, reparatii)
Cunostinte de mecanica, hidraulica, electrica
Dornic sa lucreze in domeniul echipamentelor si masinilor de constructii, cu experienta sau la inceputul carierei;
Seriozitate, responsabilitate, disciplina si orientare spre calitate;
Detine permis conducere categoria B
Capacitatea de a invata notiuni noi;
Studii medii finalizate profil mecanic, electromecanic (sau scoala profesionala);
Abilitati de lucru in echipa;
Flexibilitate la ore suplimentare (platite)
Disponibilitate deplasare pentru interventii si realizare PIF
Cunostinte automatizari generatoare
Citirea si interpretarea schemelor electrice, automatizari;

Descrierea jobului

Mentine la parametrii nominali de functionare motoarele si echipamentele;
Efectueaza revizii tehnice si interventii la generatoare;
Efectueaza livrari si PIF echipamente;
Este implicat in identificarea posibilitatilor de imbunatatire/ eficientizare a activitatii.

Oferta / beneficii
Transport asigurat
Salariu motivant
Bonificatii in conformitate cu politica interna a companiei

Italia Star este o companie romaneasca, fondata in anul 1996 ce activeaza in domeniul utilajelor pentru constructii.
Importator a unei game variate de echipamente profesionale din Italia, Franta, S.U.A., Japonia si China, comercializam produsele noatre la nivel national in peste 100 de magazine partenere de profil dar si la nivel regional in Republica Moldova, Bulgaria, Ungaria si Italia. Iar expansiunea continua.

Acceseaza site-ul nostru pentru mai multe detalii.
www.italiastar.ro

Expirat
Tehnician electromecanic  -  Italia Star Com Due S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles