TEHNICIAN ELECTROMECANIC, TURDA, CLUJ, CAMPIA TURZII

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- peste 3 ani experienta in activitati de service utilaje de constructii, echipamente de ridicat sau industriale, auto, camioane;
- disponibilitate deplasare pe teren pentru efectuarea de lucrari la sediul clientului;
- carnet conducere - minim categoria B;
- abilitati de a lucra in echipa;
- cunostinte calculator - utilizare soft diagnostic - constituie un avantaj;
- cunostinte limba engleza - constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- asigurarea service-ului si reviziei pentru utilaje de constructii;
- efectuarea diagnozei si constatarea defectiunilor utilajelor;
- remedierea defectiunilor utilajelor.

Parte a grupului austriac Industrie Holding, prezent in tarile din centrul si estul Europei, Terra Romania Utilaje de Constructii s-a infiintat in Romania in anul 2001, in cadrul grupului de firme Terra, ca dealer exclusiv JCB si reprezentand in acelasi timp si alte branduri: Sennebogen, Rubblemaster, Bell, HBM Nobas, Rohr, Dragflow, Dynapac.

In dorinta de a raspunde cat mai prompt nevoilor clientilor sai, acoperirea teritoriala a fost intotdeauna o prioritate, fiind deschise puncte de lucru in Turda, Brasov si Timisoara, restul teritoriului fiind acoperit cu birouri si statii service mobile.
Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos