Publicat 12 Oct 2020 | Reactualizat 11 Nov 2020 | Expiră 12 Nov 2020

Tehnician Electrician

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

  • Studii medii/ de specialitate finalizate (profil tehnic – tehnician electrician, technician electromecanic, tehnician automatizari);
  • Experienta anterioara in domeniul de productie - cunoasterea proceselor tehnologice si echipamentelor reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte tehnice de electronica, electromecanica;
  • Cunostinte de operare a calculatorului – nivel intermediar (Pachet Microsoft Office);
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel minim, conversational;
  • Disponibilitate lucru la schimb.

Descrierea jobului

Esti un electrician dornic sa-si imbunatateasca permanent cunostintele si abilitatile profesionale, lucrand alaturi de o echipa dinamica si interesanta? Iti doresti sa lucrezi pentru o companie multinationala de renume, avand la dispozitie cele mai noi tehnologii si un mediu care sustine dezvoltarea profesionala?

Daca raspunsul la aceste intrebari este “Da”, avem o oportunitate grozava pentru tine.

In ce consta munca de Electrician la P&G Urlati?

Lucrand ca electrician in fabrica Procter & Gamble din Urlati vei avea urmatoarele responsabiliati principale:

  • Intretinerea si imbunatatirea procesului de productie;
  • Stabilirea parametrilor pentru echipamentele din productie;
  • Instalarea si punerea in functiune a echipamentelor;
  • Rezolvarea problemelor tehnice la nivel de schimb;
  • Asigurarea respectarii si optimizarii procesului de productie;
  • Urmarirea aplicarii, pe teren, a actiunilor propuse si comunicarea cu persoanele implicate;
  • Intocmirea documentatiei privind procesul tehnologic;
  • Stabilirea si executia mentenantei preventive, predictive si reactive;
  • Validarea si revalidarea interna a proceselor de fabricatie
  • Participarea, impreună cu furnizorul, la reglarile necesare utilajelor si instalatiilor pentru atingerea parametrilor stabiliti.
Beneficii oferite:
Posibilitatea de a participa la traininguri atat in tara, cat si in afara acesteia in vederea obtinerii calificarilor specifice utilizarii echipamentelor de lucru;
Salariu motivant, al 13-lea salariu si prima pentru o vacanta fara griji;
Asigurare medicala privata;
Decontarea cheltuielilor stomatologice si serviciilor sportive;
Asigurare transport gratuit din Ploiesti, Bucuresti, Ceptura si localitatiile invecinate;
Tichete de masa.

We see big potential in life’s little moments. Brushing teeth. Washing hair. Showering. Shaving. Caring for the baby. Cleaning the house. Doing the dishes, and the laundry. We make the products that help make these moments a little easier.

P&G’s Day 1 starts with you doing something that matters – making an impact on the world, P&G brands, and your career. You’ll help fulfil our purpose of improving lives for 5 billion consumers in 180 countries through leading billion-dollar brands, such as Gillette, Pampers, Ariel, Oral – B, Pantene, Blend-a-Med, Head & Shoulders, Always or Fairy.

From early on, you’ll be at the core of breakthrough innovations, be given exciting assignments, lead initiatives, and take ownership and responsibility.

Expirat
Tehnician Electrician  -  Procter & Gamble Urlati

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles