Publicat 19 Iul 2019 | Reactualizat 16 Aug 2019 | Expiră 19 Aug 2019

Tehnician Echipamente Service Auto

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte (CV-urile care nu respectă cerintele nu sunt luate în considerare)
- Experienta de lucru in domeniu tehnic
- Cunostinte tehnice din domeniul mecanic, electric sau hidraulic
- Studii medii sau superioare cu profil tehnic (constituie avantaj)
- Capacitatea de a interpreta un desen tehnic, o schema electrica sau hidraulica, de a monta un echipament conform manualului de instalare
- Permis Cat B, utilizare PC, limba engleza
- Persoana dinamica, organizata, disponibila pentru deplasari (activitatea se desfasoara la clienti)

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Monteaza, repara si efectueaza intretinerea echipamentelor pentru service-uri auto (elevatoare auto, aparate masurat geometria rotilor, standuri de frana,compresoare aer, cabine de vopsit, aparate dejantat/echilibrat roti)
- Instruieste personalul despre modul de functionare al echipamentelor.
- Ofera consultanta si intocmeste devize de reparatie.

Beneficii oferite
- Traininguri si instruire permanenta
- Dezvoltare profesionala alaturi de o echipa dinamica
- Prime si bonuri de masa
- Salariul se va negocia in urma interviului.

AD Auto Total este unul dintre principalii importatori si distribuitori de piese auto din Romania. Cu multa munca, dedicatie, pasiune, autoperfectionare continua, portofoliul AD Auto Total numara acum peste 15.000 de clienti si o cifra de afaceri pe anul 2014 de 129.000.000 EUR care ne plaseaza in topul firmelor de profil.AD Auto Total are scopul de a inova si modela viitorul distributiei de piese auto, prin cei 20 de ani de experienta in importul si distributia de piese de schimb. Dupa doua decenii de prezenta pe piata, AD Auto Total inseamna Siguranta, Profesionalism, Excelenta, Promptitudine - valori asigurate de echipa de profesionisti dedicati companiei si clientilor.

Expirat
Tehnician Echipamente Service Auto  -  AD Auto Total srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles