de ani Fără Frică...

Publicat 16 Apr 2008 | Reactualizat 15 Mai 2008 | Expiră 17 Mai 2008

Tehnician echipamente de calcul

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
-Asigură mentenanţă preventiva pentru tehnica de calcul(intretinerea echipamentelor din punct de vedere estetic si functional, extern si intern)
-Verifica si monteaza cablurile aferente echipamentelor;
-Se asigura de functionalitatea echipamentelor, dupa operatia de intretinere.
-Instalari de echipamente ( PC-uri, monitoare, tastaturi, imprimante) ;

Cerinte
-Studii medii ;
-Experienta minima in tehnica de calcul(componente calculator) ;
-Cunostinte minime de utilizare PC ;
-Capacitate de comunicare si relationare cu clientii interni si externi;
-Disponibilitate la delegatii interne;
-Permis de conducere categoria B, minim 1 an experienta ;

Beneficii:
- Mediu de lucru profesional ;
- Oportunităţi profesionale de dezvoltare ;
- Pachet salarial atractiv.

Creată în 1993, Romsys s-a impus în scurt timp drept unul dintre cei mai importanţi furnizori de soluţii informatice complexe din România, folosite în principal în sectoarele financiar-bancar, guvernamental, telecomunicaţii şi mari companii de utilităţi publice.

Recunoscută drept o organizaţie de un înalt nivel profesional şi calitativ, Romsys are capacitatea şi experienţă demonstrată în conceperea şi implementarea de soluţii informatice şi de comunicaţii complexe, pe o gamă variată de platforme hardware, software şi de reţea.

Expirat
Tehnician echipamente de calcul  -  ROMSYS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles