de ani Fără Frică...

Publicat 09 Dec 2007 | Reactualizat 07 Ian 2008 | Expiră 09 Ian 2008

TEHNICIAN ECHIPAMENTE DE CALCUL ŞI REŢELE-COD C.O.R. 312203

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Seriozitate, punctualitate, flexibilitate în ceea ce priveşte programul de lucru
-Dorinta de imbunatatire a cunostintelor
-Dorinta de afirmare intr-o firma mica in vederea preluarii eventuale in viitor a functiei de sef de departament
-Tinuta decenta si politicoasa in relatiile cu clientii
-Permisul de conducere categoria B constituie un avantaj

Descrierea jobului

-Instalarea, întreţinerea şi depanarea sistemelor de operare Windows, eventual Linux
-Instalarea de componente hard, soft, diagnosticarea şi repararea p.c.-urilor
-Instalarea, setarea de routere, switchuri, acces point-uri şi întretinerea acestora
-Activitatea se va desfasura la domiciliul angajatului si pe teren

Societate comerciala infiintata in anul 2003, avand ca principal domeniu de activitate distributia de software, care, de 3 luni de zile, si-a extins activitatea in domeniul hardware (sisteme, retele)
Constatand o mare disopnibilitate a pietei pentru absorbtia acestor servicii, dorim sa extindem in continuare aceasta activitate.

Expirat
TEHNICIAN ECHIPAMENTE DE CALCUL ŞI REŢELE-COD C.O.R. 312203  -  S.C. Rom Soft Distribution S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles