de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iun 2007 | Reactualizat 11 Iul 2007 | Expiră 13 Iul 2007

TEHNICIAN DIAGNOZA - SEF ECHIPA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de specialitate
Experienta relevanta minim 2 ani
Permis de conducere

Descrierea jobului

Raspunde de urmarirea si derularea lucrarilor in atelier efectuate de echipa din subordine, conform normelor in vigoare emise de catre producatorii marcilor comercializate de Casa Auto Brasov
Participa si realizeaza efectiv lucrari de diagnosticare si reparatie la autovehiculele aflate in garantie si post-garantie alaturi de mecanicii si electricienii din echipa sa;
Efectueaza proba de drum impreuna cu receptionerii service, seful de atelier in vederea unei diagnoze corecte, raspunde de diagnoza facuta de catre mecanicii si electricienii din echipa sa;
Efectueaza controlul de calitate intermediar si final la lucrarile executate de catre mecanicii si electricienii din echipa sa, asumandu-si reponsabilitatea pentru aceste lucrari;
Consulta documentatia de specialitate si urmareste executarea lucrarilor conform acesteia;
Este la curent cu toate informarile tehnice editate de firmele producatoare;
Se va prezenta la toate cursurile de pregatire tehnica efectuate in cadrul firmei sau de catre reprezentantele generale;
Urmareste folosirea corecta a tuturor utilajelor, sculelor si echipamentelor de service;
Efectueaza instructajul de protectia muncii personalului din subordine prin fisele de instructaj si cu aplicatii practice.

Se ofera :
Pachet salarial atractiv: salariu de baza, in functie de experienta + comisioane, in functie de realizari + bonuri de masa;
Conditii de lucru la standarde occidentale , avand in vedere marcile reprezentate de catre Casa Auto Brasov ;
Posibilitatea efectuarii unor cursuri de specializare in tara si in strainatate si posibilitatea evolutiei pe scara ierarhica in cadrul companiei.

Casa Auto Brasov si-a inceput activitatea in anul 1999, fiind parte a Holdingului Tiriac Auto si este dealer autorizat pentru Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Mitsubishi, Ford, Land Rover, Hyundai. In anul 2004, Casa Auto Brasov si-a largit activitatea si in Sfantu Gheorghe si Miercurea Ciuc prin deschiderea a doua show-room-uri pentru marca Ford.
Serviciile pe care Casa Auto Brasov le ofera clientilor sunt de vanzare si consultanta leasing pentru marcile Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Mitsubishi, Ford, Land Rover si Hyundai, service pentru marcile mai sus mentionate si service tinichigerie – vopsitorie.

Expirat
TEHNICIAN DIAGNOZA - SEF ECHIPA  -  CASA AUTO BRASOV

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles