Publicat 13 Nov 2018 | Reactualizat 11 Dec 2018 | Expiră 14 Dec 2018

TEHNICIAN DEVIZIER

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim sa ai:

  • studii medii/superioare
  • experienta in domeniu minim 2 ani
  • cunostinte de baza in calcul matematic, unitati de masura, transformari, calcul suprafete
  • notiuni de incadrare a cantitatilor de lucrari in articole de devize
  • abilitati de utilizare MS Office
  • abilitati de corelare intre continutul ofertelor si continutul devizelor

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:

  • intocmirea devizelor si situatiilor de plata
  • calculul costului final al lucrarilor, consumului specific a acestora
  • stabilirea in timp real in graficele de executie
  • urmarirea incadrarii in conditiile de contractare
  • asigurarea inchiderii lunare a santierelor prin descarcarea costurilor cu materialele si manopera
  • elaborarea documentatiei si protocoalelor necesare Cartii Constructiei

GRUP MENATWORK este un important producator si furnizor de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare. GRUP MENATWORK este prezent în România prin 4 filiale teritoriale comerciale, în oraşele:CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA, BACAU. Prin intermediul filialelor, MENATWORKdispune de o reţea de distribuţie în măsură să servească eficient, întreg teritoriul României.GRUPUL MENATWORK are o societate asociată în Republica Moldova, la Chisina

Expirat
TEHNICIAN DEVIZIER  -  ARCA STUDIO CONSTRUCT