Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 15 Iul 2019

TEHNICIAN DEVIZE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte in operarea unui program de devize - Doclib, Windev,Intersoft;
- Abilitati de organizare, comunicare si relationare;
- Orientare catre rezultate si respectare a termenelor;
- Capacitate de lucru atat in echipa, cat si independent;
- Foarte bune cunostinte MS Office;
- Capacitate de a respecta termenele si orientare catre rezultat.

Descrierea jobului

-Realizarea de documentatii privind preturile pietei
-Efectuarea antemasuratorilor
-Intocmirea devizelor
-Intocmirea situatiilor de lucrari pentru decontarea platilor
-Monitorizarea stadiului de executie a lucrarilor

S.C. DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 S.R.L. a luat ființă în anul 2004 ca societate pe acțiuni cu capital privat. Este înregistrată la Oficiul Național al Registrului Comerțului Argeș cu numărul J03/600/2004.
PROFILUL FIRMEI
S.C. DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 S.R.L. execută în antrepriză generală proiecte la “cheie” în domeniul public și privat în țară și în străinătate. Execută și montează construcții metalice, sisteme de conducte, cazane de abur, cazane de apă fierbinte, rezervoare, utilaje tehnologice etc.

Expirat
TEHNICIAN DEVIZE  -  SC DELTA TERMO CONSTRUCT 1999 SRL