Tehnician Detailing

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-trebuie sa fie pasionat de automobile si aducerea lor in cea mai buna stare estetica.
-trebuie sa fie atent la detalii deoarece acesta are o responsabilitate mare
-trebuie sa aiba rabdare, deoarece operatiunile pe care le executa necesita multa atentie si meticulozitate.
-sa aiba capacitatea de a lucra intr-o echipa si de a comunica eficient.

Descrierea jobului

Iubitori de masini si orice are motor, formam o echipa specializata in detailing auto. Ne dedicam curatarii exemplare auto, atat la interior cat si la exterior. Tineri si neobositi, suntem atenti la detalii si oferim fiecarui autoturism tratamente speciale si un look stralucitor.

Atelier specializat in detailing auto, cu spatiu special amenajat pentru intretinerea acestei activiatati, utilat cu echipament performant, ofera servicii exclusiv de detailing auto profesional. Toate opertiunile se executa cu deosebita atentie, fara graba, pentru cele mai bune rezultate !

Publicat 10 apr. 2022 Expiră 10 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos