de ani Fără Frică...

Publicat 13 Oct 2008 | Reactualizat 11 Nov 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Tehnician / depanator reparatii terminale GSM (Service Nokia)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in diagnosticarea/repararea terminalelor GSM.
Testeaza, stabileste diagnosticul si calibreaza terminale GSM Nokia
Efectueaza reparatii la nivel 1 si 2 (software upgrade, reparatii mecanice, etc) pe fiecare model/tip de terminal GSM/UMTS Nokia
Intocmeste documentatia necesara de la inceperea reparatiei pana la finalizarea acestueia atat in perioada de garantie cat si in afara ei (certificat de garantie, test final, test baterie,etc).
Raspunde pentru respectarea nivelului de calitate si a ciclului de reparatii in timpul solicitat.
Raspunde pentru inventarul propriu.

Descrierea jobului

Tehnician/depanator de terminale GSM in service-urile din cadrul reprezentantelor Nokia din Arad, Ploiesti si Suceava

Oferta (beneficii):

Salariu atractiv
Lucru intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
Oportunitati de instruire, dezvoltare si perfectionare profesionala

Vanzari si service ale telefoanelor mobile si accesoriilor in magazine NOKIA

Expirat
Tehnician / depanator reparatii terminale GSM (Service Nokia)  -  Telecom Network Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles