de ani Fără Frică...

Publicat 25 Mar 2008 | Reactualizat 23 Apr 2008 | Expiră 25 Apr 2008

tehnician dentar

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

candidatul ideal ar fi un tehnicean cu experienta de peste 3 ani in vederea formarii unei echipe de buni profesionisti . Am ales mai multe nivele in vederea formarii in cazul incepatorilor.

Descrierea jobului

oferta unui loc de munca intr-o companie in dezvoltare cu posibilitati pentru construirea unei cariere (formare , cursuri- in tara si in strainatate) in domeniul stomatologiei. Program de lucru flexibil, rasplatit in functie de rezultate.

Laborator dentar cu activitate specifica in domeniul stomatologiei.

Expirat
tehnician dentar  -  PROTEUS COMSERV SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles