Tehnician Dentar

Dental Direct - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Descrierea ofertei
Centru de frezare si Laser Metal Fusion DENTAL DIRECT, situat pe bd. Aviatorilor nr. 27, angajeaza tehnician dentar incepator sau cu experienta pentru etape de productie CAD CAM si Laser.

Cautam o persoana:
- Dinamica
- Responsabila
- Organizata
- Talentata
- Cu spirit de echipa
- Obedienta
- Cu dorinta de dezvoltare

Descrierea jobului

Oferim:
- Salariu motivant
- Training pentru utilizare echipamente CAD CAM si Laser Metal Fusion (Printare 3D a structurilor de CoCr)
- Aparatura de ultima generatie
- Conditii de lucru ergonimice si avantajoase
- Echipa tanara

DENTAL DIRECT este nr. 1 in Romania in solutii de stomatologie digitala, solutii CAD CAM si aparatura pentru cabinetele stomatologice/laboratoare dentare.

Publicat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos