de ani Fără Frică...

Publicat 04 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

Tehnician Dentar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

“DartDent” este un proiect nou și ambițios , născut prin accesarea fondurilor europene ,care își doreste să puncteze și să aducă un suflu nou acestei bresle.
Dotarea laboratorului este de ultimă generatie și acest lucru permite executarea unei game largi de lucrari potetice mobile sau fixe.

Dorim să construim cel mai fain mediu de lucru: laboratorul dentar unde creativitatea,istețimea și profesionalismul se întâlnesc cu distracția și flexibilitatea. Locul unde să vii cu drag dimineața.Locul unde să te descoperi și să evoluezi neîncetat.
Acordam o atenție deosebită procesului de recrutare și vrem să îi selectăm pe cei mai buni,deoarece știm foarte bine că oamenii stau la baza succesului orcărui proiect.
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite CV-ul tau pe site-ul nostru:
https://dart-dent.ro/cariere/ sau la adresa office@dart-dent.ro

Cerinte obligatorii:

  • Membru activ al OTDR - certificat vizat la zi
  • Tehnician dentar specialist ( minim 2 ani experienta )
  • Cunscător al limbii engleze ( minim nivel conversational )

Descrierea jobului

Ce facem?
Confecționăm toate tipurile de lucrări,așa că pentru început,până cand echipa se va mări considerabil,vom face cam de toate și ne vom ajuta unii pe ceilalti.

Ce oferim?
Nu iti fă griji în ceea ce priveste remunerația,e împărțită în salariu fix și bonus/fiecare lucrare.

Locația:
Comuna Mogoșoaia,Jud.Ilfov Șoseaua București – Târgoviste 171
i se pare departe? Stai liniștit, decontăm transportul.

Laborator de Tehnica Dentara . Noi tehnici de lucru , echipa formata din oameni tineri, creativi si performeri.

Expirat
Tehnician Dentar  -  DARTDENT SERENITY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles