Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Tehnician Dentar - Componenta Metalica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios, atent la detalii, matinal, dispus sa munceasca in echipa, dornic de crestere.

Descrierea jobului

Cautam un tehnician dentar care sa realizeze structurile metalice in laborator cu potential de dezvoltare. Oferim un program de lucru normal ( 8 ore ) si o atmosfera placuta la locul de munca.
Daca sunteti interesat va rugam sa ne contactati pe laborator_eurofix@yahoo.com sau telefonic 0724563202

Suntem Laborator de Tehnica Dentara, situat in cartierul Zorilor, cu o experienta de peste 11 ani. Realizam o gama larga de lucrari dentare lucrand intr-o echipa de profesionisti.

Expirat
Tehnician Dentar - Componenta Metalica  -  SC GOLDDENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles