Publicat 14 Iul 2020 | Reactualizat 06 Aug 2020 | Expiră 13 Aug 2020

Tehnician de service centrale termice

1 post

Candidatul ideal

- dorinta de a invata
- abilitati practice
- capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele clientilor;
- conducator auto categoria B (obligatoriu);
- cunostintele de frigotehnie, instalatii electrice sau instalatii termice constituie un avantaj.

Descrierea jobului

SERVICE centrale termice Viessmann, Ferroli, Buderus, Arca, ACV si altele
- service cazane de abur, arzatoare diverse, automatizari
-puneri în funcțiune/service pentru centrale cu funcționare pe lemne
- executie si service pentru automatizari industriale
- service si puneri in functiune chillere si clime split
- automatizari pentru case inteligente
Beneficii: Flexibilitate a programului de lucru, masina de serviciu

Companie specializata in service centrale si echipamente termice si automatizari, chillere, instalații de climatizare.
Din anul 1994! Îți facem viața mai ușoară!

Tehnician de service centrale termice  -  PRECADIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles