Tehnician de mentenanta

PYLE ROMANIA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana cu experienta in lucrari de mentenanta utilaje, masini de injectie, csilere, masini cu comanda numerica, cu bune cunostiinte tehnice, organizat si comunicativ.

Descrierea jobului

SC PYLE ROMANIA, CU SEDIUL IN BRASOV, STR ZIZINULUI, NR 109, ANGAJEAZA PENTRU MENTENENANTA

TEHNICIAN MENTENANTA MASINI DE INJECTIE

-Experienta in lucrari de intretinere curenta conform prescriptiilor specifice fiecarui echipament;
-Cunostinte tehnice cu privire la (masini de injectie pompe apa industriale, schimbatoare de caldura, alte periferice);
-Cunostinte de proceduri specifice de lucru si ordinea de executie a acestora, tipuri si parametri functionali ai utilajelor, dispozitivelor specifice, documentatia tehnica a acestora, echipamente de lucru.
-Absolvirea cursurilor de specialitate constituie un avantaj, dar nu este o cerinta obligatorie;
-Cunostinte teoretice si practice in domeniul electric si mecanic
-Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu colegii ;
-Cunostinte operare PC (Word, Excel);

Oferim:
Programul de lucru 8 h- program de zi-5 zile pe saptamana
Salariu negociabil
Card privat de sanatate
Bonuri de masa
Decontare transport
Prime de concediu si de sarbatori
Spor de vechimeDescrierea companiei

Publicat 25 iun. 2022 Expiră 25 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos