Publicat 04 Ian 2019 | Expiră 04 Feb 2019

Tehnician de intretinere

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Experienta pe postul de electromecanic a masinilor pentru prelucrarea produselor alimentare.
Cunoasterea limbii engleze sau franceze.
Permis de conducere si automobil personal - atuu.

Descrierea jobului

Loc de munca: Fleurus

Descrierea postului:

Munca intr-o companie cese ocupa cu prelucrarea cartofului.
Detectarea si eliminarea defectiunilor masinilor.
Reparatii mecanice, electrice si pneumatice ale masinilor.
Intretinerea masinilor.
Adaptarea si remodelarea electrică a mașinilor.

Oferim:

Salariu atractiv.
Munca pe o perioada lunga de timp.
Cazare gratuita si echipata.
Asigurarea garantata atat in Polonia cat si peste hotare.
Costurile de amortizare a automobilului si pentru naveta de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa sunt acoperite de firma.
Garantate 40 ore de munca ( posibiliatatea orelor suplimentare).
Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
Consultanta la distanta pe intreaga durata a proiectului.
Haine de lucru si echipament pentru munca.

Informatii suplimentare:

Munca cat mai curand posibil!

WEEGREE este o companie care opereaza in domeniul ocuparii fortei de munca, outsourcingului IT si consultantei HR. De aproape 12 ani colaboram cu clienti din toata Europa – in principal Belgia, Olanda si Germania. Fiabilitatea, inalta calitate si abordarea individuala a fiecarui proiect sunt atuurile noastre. Experienta noastra de multi ani ne permite sa intelegem nevoile pieței, ceea ce duce la crearea unor relatii de lunga durata.

Expirat

Tehnician de intretinere  -  WEEGREE SP Z O O

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles