TEHNICIAN CONTROLUL CALITATII

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul nostru potrivit trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii si sa aiba:
· liceu sau studii superioare tehnice absolvite cu profil industrial
· cunoştinţe de operare, calibrare aparate de măsură şi control;
· cunoştinţe de desen tehnic şi de regimuri de aşchiere;
· capacitate bună de analiză şi atenţie la detalii;
- disponibilitate de a lucra in schimburi

Descrierea jobului

Responsabilităţile principale:
· Efectuează verificări prin intermediul maşinilor de măsurat coordonate 3D şi monitorizează / programează programele de desfăşurare a verificării
·Pregăteşte şi supraveghează verificatoarele din segmentul productiv ca arie de responsabilitate;
· Ajută la înregistrarea corectă şi analiza rebutului rezultat din fabricaţie

Oferta noastră
Vă punem la dispoziţie un loc de muncă versatil cu instructaj de iniţiere intensiv şi provocări interesante într-un grup internaţional de societăţi cu structuri de dimensiuni medii.
Oferim un ambient în care menţinem o cultură organizaţională precum şi o comunicare deschisă la toate nivelurile în întreaga companie.
Vă oferim un mediu de lucru modern şi prietenos, un salariu competitiv, precum şi oportunităţi de formare şi dezvoltare profesională.

TEKFOR – un producător de înaltă tehnologie poziţionat la nivel internaţional.

Grupul Tekfor este un partener internaţional în industria automobilistică. Cu sedii în Europa, America de Sud şi de Nord, TEKFOR este lider pe piaţă în proiectarea, dezvoltarea și producția de soluții inovatoare pentru transmisii, motoare, grupuri motopropulsoare, aplicații speciale și piulițe de siguranță.

Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos