TEHNICIAN CONSTRUCTOR (laborator)

ICECON - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii: liceu (diploma de bacalaureat); diploma de tehnician laborant in constructii prezinta un avantaj;
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel)
  • Experienta peste 5 ani intr-un laborator de incercari pe materiale de constructii.
  • Persoana dinamica, cu initiativa, capabila pentru lucru sub presiune
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Incercari de laborator pe material de constructii
  • Intocmeste fisele de lucru in conformitate cu cerintele propriului sistem de management calitate;
  • Exploateaza si intretine in buna stare de functionare echipamentele din dotare si accesoriile acestora;
  • Raspunde de realizarea calitativa si la termenele stabilite a sarcinilor repartizate,
- SALARIU NET 500 EURO

INSTITUTULUI DE CERCETARI PENTRU ECHIPAMENTE SI TEHNOLOGII IN CONSTRUCTII

Institutul de Cercetări pentru Echipamente şi Tehnologii în Construcţii – ICECON S.A. continuă lunga tradiţie de peste şaizeci de ani de cercetare ştiinţifică în construcţii din România, în domeniul produselor, procedeelor, tehnologiilor şi echipamentelor pentru mecanizarea lucrărilor şi instalaţiilor pentru construcţii.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022