Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

TEHNICIAN CONSTRUCŢII DRUMURI (Buzau)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii tehnice de profil;
- Experienta in domeniu minim 2 ani;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu spre avansat;
- Disponibilitate fata de deplasari in interes de serviciu;
- Posesor permis conducere categoria B;
- Spirit de echipa.

Descrierea jobului

- Execuţie lucrări de drumuri
- Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Asigura organizarea lucrarilor pe santier;
- Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
- Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
- Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
- Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru;
- Confirma tertilor cantitatile de materiale puse in opera (balast, nisip, piatra sparta, etc.);
- Confirma transporturile si prestatiile utilajelor din cadrul santierului.

Descrierea companiei

STRABAG
TEAMS WORK.

STRABAG SE is a European-based technology group for construction services, a leader in innovation and financial strength. Its services span all areas of the construction industry and cover the entire construction value chain – from design to planning, from construction to property and facility services, from operation all the way to demolition. STRABAG creates added value for its clients by its specialized entities integrating the most diverse services and assuming responsibility for them.

Expirat
TEHNICIAN CONSTRUCŢII DRUMURI (Buzau)  -  Strabag SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles