de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Tehnician Colorist

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru unul din clientii sai, un rol de Tehnician colorist:

Cerinte:

  • Studii medii;
  • Limba engleza reprezinta un avantaj;
  • Operare PC (Word, Excel, Power point, Outlook);
  • Capacitate de analiza, spirit de echipa si spirit tehnic;

Responsabilitati:

  • ​Receptioneaza calitativ si cantitativ cliseele de la furnizor
  • Creeaza locatia in evidentele interne pentru noile clisee;
  • Confirma existenta cliseelor si aprovizioneaza utilajele conform comenzilor din raportul zilnic de clisee;
  • Introduce reteta de culoare in program in vederea crearii nunatelor conform codului;
  • Gestioneaza stocurile de vopsele, aditivi, solutii utiizate pentru spalarea/igienizarea utilajelor dupa folosirea cernelurilor, etichetelor si praful de tratare a apelor uzate;
  • Aprovizioneaza utilajele cu vopsele conform raportului zilnic de activitate pentru fiecare utilaj in parte si se asigura ca exista un stoc suficient pentru finalizarea comenzilor;

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Ai aplicat
Expirat
Tehnician Colorist  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles