Publicat 14 Sep 2020 | Reactualizat 21 Sep 2020 | Expiră 14 Oct 2020

Tehnician Calitate

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Controlul calitatii

Candidatul ideal

Daca ti-ar placea sa influentezi calitatea produselor noastre si sa iei parte la succesele noastre, si ai cel putin

Diploma de bacalaureat,
Experienta in laborator / control productie – min. 3 ani,
Experienta in industria maselor plastice – avantaj,
Cunostinte de limba engleza – nivel mediu,
Microsoft office – excel, word.
te rog sa ne trimiti Curriculum Vitae in engleza la adresa de email:[email protected]

Noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp.

Cu consideratie:

Descrierea jobului

Iti place sa realizezi

Masuratori de preforme (lungime, diametru, perpendicularitate, grosime perete) – pentru fiecare nou produs;
Masuratori zilnice (masa individuala);
Analiza de preforme: IV;
Control de calitate de doua ori pe zi la fiecare masina de injectie;
Analiza materiei prime (IV si umiditate);
Inregistrari si urmariri ale conditiilor de mediu (temperatura si RH) in zona de productie si in depozit
Prelevari de mostre pentru clienti?
(Cod COR: 313904)

Avem nevoie de un coleg entuziast, care sa realizeze activitati in laborator si in zona de productie (analize de laborator, aprobare de produs) si sa realizeze corect rapoartele.

Tehnician Calitate  -  RESILUX PACKAGING SOUTH EAST EUROPE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles