Tehnician calitate - studii medii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

De 16 ani construim împreună o companie de succes în proiectarea și producția echipamentelor de ambalat pentru industria alimentară, ne bucurăm de fiecare realizare pe care o înregistrăm și avem încredere în viitorul nostru.
Suntem în căutare de tehnician calitate dornic să se dezvolte în cadrul companiei noastre pentru efectuarea controlului calității în cursul procesului de producție.

Cerințe:
  • Studii tehnice medii;
  • Cunoștințe solide de desen tehnic mecanic;
  • Cunoașterea și utilizarea echipamentelor de măsurare și control;
  • Cunoștințe de operare PC și de utilizare ale pachetului Microsoft Office;
  • Capacitate bună de comunicare și spirit de echipă;
  • Atenție la detalii.

Descrierea jobului

Atribuții:
  • Verificarea produselor în procesul de producție și al instrucțiunilor de lucru;
  • Instruirea și informarea personalului pe linia de calitate;
  • Realizarea listelor de verificare și planurilor de control;
  • Verificarea stocurilor de piese pentru care a aparut o nonconformitate;
  • Înregistrarea, arhivarea și analizarea datelor de calitate;
  • Analizarea si solutionarea reclamatiilor de la client;
  • Participarea, implementarea și îmbunătățirea sistemului de management al calității.

Beneficii:
  • Formare profesională internă;
  • Tichete de masa (20 lei/ tichet);
  • Transport asigurat;
  • Tichete cadou;
  • Primă de concediu de odihnă sau decontarea concediului;
  • Abonament de servicii medicale Medlife.

Ulma Packaging România a fost înfiinţată în anul 2006 în Apahida, județul Cluj. Este o companie specializată în proiectarea și producția echipamentelor de ambalat și servicii, aparținând Grupului ULMA din nordul Spaniei, prezent în 50 de țări: USA, Canada, Mexic, Panamá, Ecuador, Columbia, Aregentina, Brazilia, Belgia, Olanda, Germania, Turcia, Emiratele Arabe Unite, Africa de Sud etc.
Dacă la începuturi societatea avea dezvoltată doar o secție de montaj, în 2009 a deschis o secție de confecții metalice, iar în 2012 a adăugat o secție de prelucrări mecanice.
De-a lungul anilor ULMA Packaging România a devenit un proiect solid și stabil, care garantează siguranța angajaților săi și care păstrează cu fidelitate principiile fundamentale ale inovației, ale dezvoltării profesionale și ale muncii în echipă.

Publicat 26 ian. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos