Publicat 06 Iun 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 06 Iul 2019

Tehnician Bowling

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Constructii / Instalatii, Service / Reparatii

Candidatul ideal

Studii medii sau scoala profesionala cu profil mecanic;
Cursuri de calificare in domeniul de specialitate;
Minim 2 ani experienta pe un post similar;
Abilitati de lucru in echipa;
Corectitudine si obiectivitate;
Energie si rezistenta la stres;
Capacitate de prevedere a situatiilor deosebite;
Viteza de reactie.

Descrierea jobului

Tehnicienii mecanici indeplinesc sarcini cu caracter tehnic care ajuta la asamblarea, construirea, operarea, intretinerea si repararea masinilor, componentelor si echipamentului mecanic.

Responsabilitati job:

·sa foloseasca masinile, utilajele si instalatiile incredintate la parametrii de functionare prevazuti in documentatia tehnica si nu numai in conditii de deplina siguranta;
· sa respecte normele de protectia muncii, protectia mediului precum si cele privind folosirea echipamentului de protectie;
· sa poarte in timpul orelor de serviciu echipamentul de lucru;
· sa instiinteze imediat superiorul ierarhic asupra existentei unei nereguli, abateri, greutati sau lipsuri in aprovizionarea locului de munca, in intretinerea masinilor, utilajelor sau instalatiilor cu care lucreaza, sa propuna masuri de remediere si de prevenire a unor asemenea situatii;
· sa mentina zilnic ordinea si curatenia la locul de munca;
· urmarirea si pregatirea instalatiilor/ echipamentelor pentru verificari tehnice oficiale, fara de care acestea nu pot functiona;
· asigura asistenta tehnica de specialitate;
· efectueaza lucrari de reparatii si intretinere in perioada reparatiilor capitale;
· verifica piesele de schimb si asigura necesarul pentru fiecare tura de lucru;
· raspunde de exploatarea si intretinerea corespunzatoare a aparaturii din dotarea sectiei in care lucreaza;

Oferta:

Pachet salarial motivant + beneficii;

Mediu de lucru placut si profesionist;

Oportunitate de dezvoltare a carierei;

O masa asigurata pe zi;

Tichete de masa.

Trickshot este un concept nou, modern, unic in Bucuresti, locul despre care stii ca poate fi alegerea ta cand te gandesti la un restaurant cu specific international bun, din Nordul Capitalei, dar si locul in care evenimentele alaturi de colegi, prieteni sau familie, sunt pregatite pana la ultimul detaliu de echipa noastra.

Reunim în același loc plăcerea pentru gastronomia de calitate și pasiunea pentru bowling, biliard și darts, locatia ideala pentru evenimente corporate, personalizate, team building-uri, aniversari sau competitii sportive.

www.trickshot.ro

Tehnician Bowling  -  TRICKSHOT