Tehnician - BITS Service GSM

BEST IT SOLUTION TECHNOLOGY 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- a mai lucrat in domeniul GSM
- are cunostinte tehnice stabile
- are capacitatea de a diagnostica si remedia corect problemele dispozitivelor
- este punctual, serios si discplinat

Descrierea jobului

- Diagnosticarea dispozitivelor intrate in serivce
- Solutionarea cat mai practica si rapida a problemelor

Asiguram:

- program de lucru stabil
- salariu fix
- bonusuri intre 250 - 1200 RON lunar in functie de targetul de reparatii atins
- posibilitatea de avansare rapida
- posibilitatea de francizare - ( urmatoarele noastre centre din Bucuresti si din tara vor putea fi predate in sistem de -franciza angajatilor ce doresc sa aibe prorpiul centru)
- mediu de lucru motivant

Echipa BITS Service activeaza pe piata din Romania inca din 2016 si s-a afirmat, de la bun inceput, ca o companie specializata in diagnosticarea si solutionarea diverselor probleme ale dispozitivelor, respectiv comercializarea accesoriilor GSM.

Momentan detinem 5 Magazine in Bucuresti in Pantelimon, Centru, Crangasi, Militari si Militari Residence - Chiajna.

Te crezi potrivit pentru job?

Aplica si hai sa ne vedem la interviu!
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.