Publicat 29 Oct 2018 | Reactualizat 14 Nov 2018 | Expiră 28 Nov 2018

Tehnician automatizari

1 post

Candidatul ideal

  1. Sa fie absolvent/absolventă cu studii medii in domeniul tehnic (electro-mecanic, automatizări)
  2. Să posede cunoștințele necesare si capacitatea de a citi si înțelege documentațiile tehnice, pentru a putea asigura punerea in funcțiune si întreținerea echipamentelor precum : pompe, centrale termice, arzătoare , cazane apa caldă ,etc.
  3. Certificarea pregătirii prin Instituții naționale(ISCIR) sau cursuri efectuate la Firme producătoare constituie avantaj.

Descrierea jobului

Oferim:

  • Bonusuri în funcție de performanțe
  • Prime de sezon
  • Contract de muncă pe termen nelimitat
  • Posibilitate de avansare
Descriere job:
Titularul Postului va fi responsabil de efectuarea serviciilor de întreținere a echipamentelor si a liniei de producție.
Candidatul nominalizat pe post va beneficia de:
- Aparatura de măsura-control si logistica necesara, cât si participarea la cursuri periodice de perfecționare-dezvoltare;
- Un cadru de munca plăcut in cadrul unui colectiv profesionist si dinamic orientat spre rezultate;
- Un pachet salarial motivant (care va fi actualizat la intervalul de timp stabilit de comun acord) calculat in funcție de implicare si rezultate.

Tehnician automatizari  -  Arcada Company