TEHNICIAN AUTOMATIZARI- INGINER AUTOMATIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere dе succes într-un mediu plăcut şi profesionist.
Posibilitate dе dezvoltare profesionala intr-o companie si conditii moderne dе lucru cu tehnologie dе cel mai inalt nivel.

Cerinte:
  • Studii: Liceu Tehnologic sau Universitate Tehnice de specialitate:
  • mecanica, robotica, electrotehnică, automatizări, mecatronica, software pentru industrie,
  • Este prevazut o perioada de training.
  • Experienta minim 2 ani in rolul.

Descrierea jobului

  • Realizeze instrucţiuni operative pentru echipamentele noi puse în funcţiune;
  • Instruiască şi apoi evalueze personalul ce deserveşte sistemele automate de care răspunde;
  • Asigure identificarea şi localizarea defecțiunii, testarea, calibrarea elementelor, pentru echipamentele de care răspunde;
  • Monitorizeze funcționarea echipamentelor pentru controlul din timpul procesului şi pentru acțiuni preventive;
  • Intervină prompt, prin acţiuni specifice şi ȋn limitele competenţei, asupra cauzelor care pot produce funcţionarea anormală, sau avarii ale acestora;
  • Propună soluţii de îmbunătăţire continuă a proceselor;
  • Analizeze defecţiunile apărute şi să adopte măsuri de urgenţă pentru remedierea acestora;
  • Este un suport tehnic pentru producţie în remedierea defecţiunilor apărute.
  • Lucreaza in schimb.

Benеficii:
  • Pachet salarial atractiv:
  • prime lunare de prezinta in valoare de 400 lei brut;
  • Tichete de masa valoare 20 lei pe zi lucrata
  • 150 lei valoare tichete cadeau pe paste+ prima in valoare de 100 lei brut;
  • 150 lei valoare tichete cadeau pe craciun;
  • 25 zile CO;
  • Transport dus si intors asigurat prin firma;
  • Spor munca de noapte 25%;
  • Spor ore suplimentare 100%;
  • Prima de 1000 lei brut prima platita cu salariu de luna noiembre (calculata in baza prezinta anuala si obiectiv de calitate).

Descrierea companiei

Irrom Industrie S.r.l., societata din group Irsap.

Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 5 nov. 2021