Publicat 18 Feb 2021 | Reactualizat 18 Mar 2021 | Expiră 21 Mar 2021

Tehnician - automate de cafea

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Atent la detalii, organizat, sociabil și cu spirit de echipă;
  • Pasionat de tot ce ține de partea tehnică;
  • Experiență în poziții similare. Constituie avantaj experiența în domeniul aparatelor de cafea;
  • Comunicativ și deschis spre a învăța lucruri noi;
  • Dispus să facă deplasări interne pentru instalări, service pentru clienții noștri;
  • Posesor de permis auto (minim categ B) și cu experiență în condus.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Să instaleze si sa puna în funcțiune echipamentele vândute de către colegii din echipa de vânzări;
  • Să instruiasca personalul beneficiarului;
  • Să ofere consultanță de specialitate clienților companiei;
  • Să realizeze service-ul echipamentelor aflate în garanție și post-garanție;
  • Să participe activ la atingerea obiectivelor proprii, respectând politicile companiei.

Beneficii:
  • Salariu fix si tichete de masă;
  • Bonus de performanță anual în baza unei evaluări;
  • Participarea la toate programele de training;

Resurse puse la dispoziție:
Laptop, telefon, mașină, instrumente specifice de muncă, birotica etc;

Mod de colaborare:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Flexibilitate, lucru pe obiective.

SIMBA INVEST Bacau, distibuitor autorizat pentru MONDELEZ, JACOBS DOUWE EGBERTS, WRIGLEY, MARS, NESTLE, KANDIA, KIMBERLY CLARK, PERNOD RICARD, ALEXANDRION, CRAMELE RECAS, HALEWOOD WINE, COTNARI, PARMALAT, etc.

www.simbainvest.ro

Sunteți gata de a lucra într-un mediu provocator, dar, de asemenea, plin de farmec și de dinamism? Sunteti gata sa va alaturati echipei de profesionisti din cadrul unei companii cu peste 18 ani de experienta in distributie? Dacă împărtășiti pasiune pentru echilibru, performanta si provocare, acesta este locul potrivit pentru a începe cariera ta. Ca urmare, angajam personal pentru urmatoarele posturi:

Expirat
Tehnician - automate de cafea  -  Simba Invest S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles