de ani Fără Frică...

Publicat 08 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 08 Dec 2019

Tehnician automate cafea

2 posturi

Candidatul ideal

  • Studii medii - specific tehnic si/sau scoala postliceala, curs de calificare cu specific tehnic;
  • Posesor permis auto, categ. B (disponibilitate pentru deplasari);
  • Cunostinte de operare PC (MS Office);
  • Orientare catre obtinerea de rezultate;
  • Colaborare si lucru in echipa;
  • Disponibilitate pentru program de lucru, de luni pana vineri si in weekend, la nevoie.

Descrierea jobului

Ce vei face:

  • Vei colabora direct si asigura instruirea clientilor, in ceea ce priveste utilizarea corecta a aparatelor;
  • In cadrul companiei, vei colabora cu departamentele Vanzari, Financiar, Logistic si cu Call-Center-ul;
  • Vei inspecta, diagnostica si reviziona aparatele pentru prepararea bauturilor calde (activitati de inspectare, intretinere, calibrare, actualizarea softului automatelor de cafea);
  • Vei efectua igienizarea, instalarea, punerea in functiune si retragerea aparatelor;
  • Vei urmari functionarea corecta a aparatelor instalate la clienti;
  • La solicitare sau conform planificarii, vei interveni si remedia defectiunile aparute la aparatele instalate la clientii companiei;
  • Vei alimenta cu materie prima si materiale consumabile aparatele conform planificarii sau la solicitarea clientilor.

Ce iti oferim noi:
  • Un loc de munca intr-o companie in plina expansiune;
  • Pachet salarial atractiv: 2000 lei net, bonus lunar de performanta intre 300-500 lei net, tichete de masa, asigurare medicala privata de sanatate;
  • Acordare bonus loialitate pentru fiecare an de vechime in cadrul companiei;
  • Discount la achizitionarea produselor comercializate de companie;
  • Dupa angajare, iti poti suplimenta venitul cu un bonus pentru fiecare persoana recomandata, care devine angajatul nostru;
  • Instruire periodica de specialitate.
Esti interesat?
Aplica la: recrutare@caffea.ro sau direct pe site.

Partener Coffee Services ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei, atat pentru segmentul Ho.Re.Ca, Vending cat si pentru segmentul Office si Home.

www.caffea.ro, www.espressodepo.ro

Tehnician automate cafea  -  Partener Coffee Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles