Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Tehnician automate cafea

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii (liceu, scoala profesionala)
  • Posesor permis auto, categ. B
  • Iti place sa "surubaresti" si sa rezolvi probleme
  • Esti curios

Descrierea jobului

Ce vei face:

  • Vei reviziona aparatele pentru prepararea bauturilor calde
  • Vei instala si vei urmari functionarea corecta a aparatelor instalate la clienti
  • Vei efectua igienizarea aparatelor
  • Vei asigura instruirea clientilor in ceea ce priveste utilizarea corecta a aparatelor
  • Vei remedia defectiunile aparute la aparatele instalate la clientii companiei
  • Vei alimenta cu materie prima si materiale consumabile aparatele conform planificarii sau la solicitarea clientilor
Ce iti oferim noi:
  • Un loc de munca intr-o companie in plina expansiune
  • Pachet salarial atractiv: salariu motivant, recunoasterea si recompensarea vechimii in companie, tichete de masa, asigurare medicala privata de sanatate
  • Instruire tehnica de specialitate
  • Posibilitatea de dezvoltare si promovare
Esti interesat?
Aplica la: recrutare@caffea.ro sau direct pe site.

Partener Coffee Services ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei, atat pentru segmentul Ho.Re.Ca, Vending cat si pentru segmentul Office si Home.

www.caffea.ro, www.espressodepo.ro

Expirat
Tehnician automate cafea  -  Partener Coffee Services