Publicat 07 Nov 2018 | Reactualizat 14 Nov 2018 | Expiră 07 Dec 2018

Tehnician AutoCAD

1 post

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorul nostru coleg să aibă:

  • Cunoștințe utilizare AutoCAD (2D/3D)
  • Cunoștințe minime de desen tehnic
  • Studii medii/superioare tehnice
  • Cunoștințe Microsoft Office (Word, Excel), PDF
  • Capacitate de analiză și sinteză, organizare și rigurozitate
  • Capacitate de a lucra independent, de analiză sș rezolvare a problemelor
  • Cunoștințe tehnice in domeniul iluminatului (reprezinta un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilități

  • Stabilirea soluțiilor pentru instalații electrice de iluminat
  • Realizarea proiectelor și listelor de necesar aferente configurațiilor propuse în urma proiectarii
  • Realizarea antemasurătorilor sau verificarilor în teren ale informațiilor primite referitoare la locațiile pentru proiecterea soluțiilor de iluminat
  • Verificarea, împreună cu superiorul ierarhic, a integrabilității în practică a proiectelor

Operand activități de producție, consultanță, comerț și distribuție, VEM PROIECT LIGHTING (constituita din Divizia de Electrice a Grupului Menatwork), este unul dintre cei mai importanți producători și importatori români pentru aparate de iluminat și materiale electrice, bazandu-se în principal pe creșterea producției de corpuri de iluminat customizate și pe dezvoltarea serviciilor de consultanță in domeniu

Tehnician AutoCAD  -  VEM PROIECT LIGHTING