Tehnician audioprotezist (se asigura calificare)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Capacitate de invatare si dezvoltare a unor noi abilitati;
- Abilitatea de a lucra cu termene limita, eficienta si productivitate;
- Atentie sporita la detalii, rabdare, capacitatea de a realiza sarcini repetitive;
- Motivat si proactiv, cu abilitatea de a lucra independent sau parte a unei echipe;
- Seriozitate, atitudine pozitiva;
- Experienta intr-un laborator de protezare auditiva constitutie avantaj.

Descrierea jobului

Procesarea matritelor imprimate 3D in vederea realizarii dispozitivelor de protectie auditiva individuale, din silicon flexibil, dotate cu filtre de atenuare activa (similar tehnicii de producere a protezelor auditive).

Elcea Hearing Protection SRL este o societate cu capital privat olandez, cu sediul in Hemeius (Parc Industrial HIT), Bacau, profil productie dispozitive de protectie auditiva personalizate.

Investim in resursa umana, grija pentru bunastarea si siguranta colectivului nostru este prioritatea noastra.

OFERIM:
- calificare la locul de munca;
- conditii foarte bune de lucru, stabilitate;
- flexibilitatea programului de lucru;
- bonus pentru realizari;
- tichete de masa;
- decontare transport;
- al 13-lea salariu, bonus concediu;
- abonament servicii medicale.
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos