Publicat 26 Mai 2020 | Reactualizat 23 Iun 2020 | Expiră 26 Iun 2020

Tehnician agronom productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Absolvent sau student al unei Universitati dе Stiinte Agronomice - Facultatea dе Agricultura
Cunostinte tehnice solide in cultura produselor agricole, protectia plantelor, agrotehnica
Abilitati dе comunicare si negociere, relationare interpersonala
Fire deschisa, receptiva, cu abilitati dе lucru in echipa
Foarte bun organizator
Permis dе conducere categoria B
Dispus la deplasari in interes de servciu
Cunostinte foarte bune dе operare PC
Domiciliu stabil in judetul Braila
Contractul de munca va fi perioada determinata de 6 luni

Descrierea jobului

Responsabilitati :
Urmareste loturile semincere in perioada de vegetatie
Participa la lucrarile de recoltat
Urmareste activitatea combainierilor, se asigura ca efectueaza lucrarile de intretinere si curatare a combinelor
Verifica marcarea hidrantilor in camp de catre fermier pentru evitarea accidentelor in camp
Urmareste operatiunilor de receptie, conditionare seminte in statiile de procesare
Intocmeste si transmite documentele si rapoartele solicitate de companie

GROUPE CAUSSADE SEMENCES este o companie multinationala de origine franceza care amelioreaza, multiplica, proceseaza si comercializeaza seminte pentru cultura mare si plante furajere. Portofoliu este unul foarte generos numarand peste 50 de specii de cultura. Genetica CAUSSADE SEMENCES se comercializeaza in peste 34 de tari de pe toate continentele lumii.

Expirat
Tehnician agronom productie  -  CAUSSADE SEMENCES EST EUROPA S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles