Teh. montaj/Electrician cu/fara experienta Cluj & Bihor

Kaltsystem S.R.L. - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 1200 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experienta NU este obligatorie, constituie avantaj;
  • disponibilitate pentru delegatii;
  • flexibilitate si seriozitate;
  • disponibilitate pentru program incarcat;
  • permis de conducere cat B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • pachet salarial 500 euro si poate ajunge la 1200 euro, in functie de calificare;
  • diurne si cazare asigurata;
  • transport asigurat de la domiciliu la santier;
  • calificare la locul de munca si prin cursuri de calificare.

Companie cu experienta in montajul instalatiilor frigorifice industriale si comerciale.
Rigurozitatea Montajului Ne Reprezinta. Noi transpunem proiectul dumneavoastra in practica, transformandu-l in instalatia fiabila de care aveti nevoie.
Promptitudine Si Suport. Echipele noastre de service vor raspunde prompt la fiecare sesizare pentru a mentine instalatiile dumneavoastra in parametrii optimi de functionare.
Pentru mai multe detalii accesati link: www.unicool.ro
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos