de ani Fără Frică...

Publicat 20 Feb 2007 | Reactualizat 21 Mar 2007 | Expiră 23 Mar 2007

TECHNICIAN SERVICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

TANAR ,DINAMIC,SERIOS,ABSOLVENT STUDII SUPERIOARE TECHNICE,DORNIC DE A INVATA O MESERIE INTERESANTA ,DISPONIBIL PENTRU EFECTUARE STAGIU PREGATIRE IN ALTA LOCALITATE,DIPONIBIL PROGRAM PRELUNGIT ,BUNE CUNOSTINTE OPERARE PC INTERNET

Descrierea jobului

REINCARCARE/REMANUFACTURARE CARTUSE INKJET SI LASER,ASISTENTA TECHNICA ECHIPAMENTE DE BIROU,DEPLASARI LA SEDIUL CLIENTILOR

SOCIETATE CU SEDIUL IN SIBIU ,PUNCT DE LUCRU NOU DESCHIS IN TIMISOARA ,20 ANGAJATI,IMPORT SI DISTRIBUTIE NATIONALA ECHIPAMENTE SI COMSUMABILE, ASISTENTA TECHNICA , ALTE SERVICII

Expirat