Technician - pentru termin de 3 luni!

FLAGA Gpl. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

STUDII
Studii medii tehnice
curs de lacatus, sudor sau instalator de apa si gaz
Curs servant pompier reprezinta un avantaj

Personalitate

Persoana responsabila, dinamica, organizata;
Capacitati de luare a deciziilor;
Flexibilitate, spirit de initiativa;
Disponibilitate de a invata lucruri noi;
Punctualitate, seriozitate, corectitudine;
Abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii;
Capacitate de organizare;
Atentie la detalii; Responsabil;

Descrierea jobului

Responsabil de receptionarea si expedierea marfurilor;
Urmareste respectarea standardelor;
Comunica si colaboreaza cu celelalte departamente;
Supervizeaza controlul calitativ la receptia marfii;
Intocmeste rapoarte.
Descarcare vagoane de GPL si incarcare autocisterne GPL
Participare in SPSU(sevicul privat ptr situatii de urgenta)ca servant pompier
Disponibilitate ptr paza amplasamentului

Sediul companiei Flaga Gpl se afla in Salonta, judetul Bihor.

Compania noastra activeaza de peste 18 ani in domeniul gazelor petroliere lichefiate, oferind clientilor de pe intreg teritoriul tarii produse si servicii de inalta calitate.
Echipa de management are experienta vasta in domeniu si este axata pe o crestere dinamica a businessului si pe dezvoltarea profesionala a angajatilor.

FLAGA Gpl. face parte din Flaga Group, cu sediul central in SUA si este parte companiei de grupuri UGI International.
Publicat 27 Sept. 2022 Reactualizat 25 Oct. 2022 Expiră 27 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.