Publicat 03 Sep 2020 | Reactualizat 01 Oct 2020 | Expiră 04 Oct 2020

​Technical Support Specialist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Deschidem ușile pentru un nou coleg în echipă!
Colegul nostru poți fi tu, dacă înțelegi domeniul tehnic, ești orientat spre rezultate, ești dornic să identifici si sa rezolvi nevoile clienților din nișa în care activăm . Asumarea responsabilității, dorința de perfecționare, capacitatea de a lucra în echipă și implicarea sunt atuurile care te ajută să ai succes alături de noi!

- Abilitati excelente de comunicare si de ascultare activa,
- Capacitatea de a structura ,redacta si transmite documentatii tehnice,
- Abilitati excelente de a asculta si intelege problemele si intrebarile clientilor,
- Experienta de lucru in asistenta tehnica,
- Experienta in Customer Service –constituie un avantaj,
- Abilitatea de a prezenta informatiile clar si concis ,in scris si verbal
- Cunostinte despre utilizarea echipamentelor de supraveghere - constituie un avantaj,
- Atestat ARTS inginer sisteme de securitate –constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Ofera asistenta tehnica pre si post vanzare clientilor din portofoliu,
- Responsabilitatea principala este de a asigura asistenta tehnica clientilor in vederea rezolvarii problemelor
tehnice- post vanzare ,
- Raspunde la orice intrebare a clientilor cu privire la caracteristicile si functionalitatea produselor,
- Identifica si solutioneaza cererile de asistenta tehnica,
- Gestioneaza prompt si profesional toate problemele tehnice sesizate de client.

Daca ne vei deveni coleg/colega ,in schimbul contributiei tale iti vom oferi un pachet salarial
competitiv (salariu fix+bonus lunar) si o atmosfera de lucru placuta.
In plus, vei avea mereu suportul nostru in dezvoltarea si evolutia ta profesionala!

KMW Systems este unul dintre cei mai importanti furnizori de echipamente si solutii CCTV din tara.
Import si distributie echipamente de supraveghere video
www.kmw.ro

Expirat
​Technical Support Specialist  -  KMW Systems

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles