Technical Services Specialist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Persoana dinamica cu abilitati tehnice si IT
• Manualitate, abilitate in folosirea sculelor utilizate in mod curent
• Limba engleza nivel mediu
• Abilitatea de a gandi logic si a analiza analitic orice situatie/problema
• Creativitate tehnica, curiozitate tehnica nativa
• Abilitati de comunicare atat cu clientii cat si cu colegii cu care interactioneaza;
• Disponibilitate/abilitate privind gestioanarea situatiilor conflictuale.
• Adaptarea la lucrul in echipa
• Perfectioanarea permanenta, dorinta de a dobandi noi cunostinte
• Prezinta o atentie deosebita la detalii tehnice
• Adaptare si capacitate de solutionare a problemelor in timp scurt
• Experiența in domeniul mentenanța si service printing constituie un avantaj;

Descrierea jobului

• Instalarea solutiilor software, IT precum si mentenanta acestora in retelele de printing
• Depanarea si intretinerea echipametelor de printing,scanere si multifunctionale

Fondată în 1992, Aliant s-a transformat din principalul furnizor de soluții de producție a documentelor de pe piața Moldovei într-un integrator de tehnologii și servicii adaptate nevoilor de business cu obiectiv de creștere a performanței prin transformarea digitală a afacerilor.

Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022