de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Technical Sales Consultant (Hi-Tech Showroom)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri din departamentul vanzari au devenit cei mai buni specialisti in domeniul instalatiilor si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca:​

  • ai studii superioare tehnice;
  • ai experienta in vanzarea unor game tehnice de produse;
  • stii despre tine ca ai bune abilitati de comunicare, vanzare si relationare cu clientii;
  • esti pasionat de noile tehnologii din domeniul constructiilor.

Descrierea jobului

Rolul job-ului: consilierea clientilor pe gamele de produse Hidro-Termo, cu focus pe crearea unei experiente remarcabile pentru client.
Asadar, vei gestiona procesul de vanzare prin atragerea clientilor, crearea de relatii durabile, consultanta tehnica si fidelizarea clientilor. Obiectivul permanent va fi acela de a crea o experienta memorabila pentru clientii showroom-ului, folosidu-ti expertiza tehnica si abilitatile interpersonale, dar si exponatele exclusiviste ale showroom-ului. De asemenea, va trebui sa urmaresti atingerea si depasirea obiectivelor de bussines si sa promovezi beneficii ale produselor din oferta companiei adaptate nevoilor clientului.

Romstal s-a dezvoltat in 25 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate.
Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com
Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!

Expirat
Technical Sales Consultant (Hi-Tech Showroom)  -  ROMSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles