de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Expiră 09 Aug 2006

TEAM MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte/Candidatul ideal:
• Flexibilitate, dinamism, creativitate, persuasiune;
• Persoana responsabila;
• Bune capacitati organizatorice;
• Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
• Initiativa

Descrierea jobului

Activitatea presupune:
- prospectarea pietii si identificarea potentialilor clienti;
- identificarea nevoilor clientilor;
- suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii de economisire-creditare in conformitate cu nevoile acestora;
- formarea si conducerea unei echipe (team manager)

Caracteristicile produsului:
• Profit bun in faza de economisire;
• Sustinut financiar de catre stat cu o Prima de pana la 150 de EUR pe an;
• Posibilitatea obtinerii unui credit cu dobanda fixa de 6% dupa numai 18 luni;
• Dobanzi reduse si garantate pe toata perioada contractului;
• Creditul poate fi rambursat oricand fara penalitati.

Oferta/Responsabilitati&beneficii :
• Munca intr-o echipa dinamica si flexibila, pentru cel mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est.
• Un produs bancar unic.
• Traininguri de produs si de aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere
• Posibilitati rapide de promovare.
• Comision atractiv din vanzari si sustinere financiara initiala, in functie de rezultate.

Institutie bancara specializata in domeniul economisirii si creditarii, membra a celui mai mare grup financiar din Europa Centrala si de Est cu active de cca 800 mld euro..

Expirat
TEAM MANAGER  -  BANCA - LOCUINTE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles