Publicat 27 Sep 2008 | Expiră 27 Sep 2008

Team Manager

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidadtul ideal va fi o persoana activa, ambitioasa, foarte motivata financiar, organizata, cu reale abilitati de comunicare care doreste sa isi inceapa sau dezvolte o cariera in domeniul financiar.
Se accepta si colaborarea in sistem Part Time, valabila pentru persoanele dornice de un venit in plus fata de cel actual .
Beneficii:
- carte de munca
- salariu fix si comision din dosarele solutionate;
- sistem de bonusare la target.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- mentinerea relatiilor cu actualii clienti ai firmei;
- dezvoltarea portofoliului propriu de clienti ;
- completarea dosarului de credit;
- postul implica si activitate in teren (prezentare produse bancare persoanelor juridice si fizice);
- prezentare raport saptamanal de activitate;
- participarea la sedintele saptamanale de unit;

Intermediere Financiara, Consultanta Financiara, Credite Bancare

Expirat
Team Manager  -  Credit Star SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles